Škola trčanja startuje za
Dana
Sati
Minuta
Sekundi

Ponovo primamo članove – Ove zime trči nas još više! Saznaš šta je novo ove sezone!

Dragi budući članu kluba, dok se naši sadašnji članovi spremaju da polože svoj glavne trkačke ispite širom sveta, mi se već spremamo za novu sezonu. Iako smo se svih ovih godina trudili da iz sezone u sezonu klub stalno napreduje na radost svih članova, verujemo da će naredna sezona biti posebna iz nekoliko razloga.

Stvar koja nas je najviše učinila srećnim, i koju želimo prvu da vam saopštimo je da smo upravo otvorili BRC RUNNERS HUB, na adresi Tadeuša Košćuška 78, inače prvi trkački hab u regionu koji će od sada biti u statusu stalne dostupnosti za sve naše članove.  To znači da ćemo u budućnosti imati pravi trkački dom koji će BRCovcima omogućiti prostor za vežbanje, pripremu za treninge, druženje i što je najvažnije osećaćete se kao kod svoje kuće.

Druga, ništa manja promena je: PROLEPŠALI SMO SE 🙂 Klub je u želji da ostane dinamičan i posvećen inovacijama u rekativnom trčanju odlučimo da se vizuelno osveži. To nam je donelo novu vizuelnu prepoznatljivost, koja će se preneti na sve aspekte kluba. Nadamo se da vam se sviđamo.

Za kraj, napravili smo male izmene u programima, prateći našu viziju promocije trčanja prema što široj publici ali slušajući i želje naših stalnih članova. Uz Školu trčanja,  u novu sezonu ulazimo sa pet trkačkih programa za koje će upis trajati do 17. 11. kada program počinje i trajaće do 30.4.2019.

BRC ROADRUNNERS 10/21k

Ukoliko želite da se u svom treningu fokusirate na srednje dužine, onda je ovo program za vas. Ovaj program je namenjen trkačima koji več imaju trkačko iskustvo na ovim dužinama. Ukoliko tek počinjete sa trčanjem, najbolje bi bilo da se prijavite za Školu trčanja. Više detalja pročitaj  OVDE

MARATON AKADEMIJA

Rešili ste da podignete lestvicu, da nakon polumaratona istrčite i prvi maraton? Maraton je uvek bio lakši u grupu. Više detalja pročitaj OVDE

BRC TRAIL CREW

Nakon veoma uspešne prve BRC Trail generacije primamo još članova koji bi da se sa trčanjem upoznaju van asfalta i grada. Grupa je poznata po odličnoj atmofseri koju prave svi članovi na čelu sa poznatim trenerom Spartakom. Više detalja pročitaj OVDE

BRC SUB-ELITE

Najuspešniji triatlonac Srbije, i ove sezone pomaže našim članovima da trče jako brzo i moćno. Više detalja pročitaj OVDE

BRC YOUNGSTERS

Prva sezona sa milenijalcima u klubu. Ukoliko si mlad, i treba ti super društvo za druženje i trčanje, onda ovde pripadaš. Više detalja pročitaj OVDE

VAŽNI DATUMI

Program počinje 17.11. 2018. i završava se 30.4.2018.  Za to vreme će biti organizovano 68 treninga.

Neradni dani su u periodu od 30.12. do 01.04 i od 06.01. do 09.01.

LOKACIJE I TERMINI


Ponedeljak, Sport Aktiv, 19:00-20:30

Četvrtak, Atletska Dvorana, 19:00-21:00

Subota, Ada, 09:00-11:00 (Trail je subotom na Košutnjaku)

CENE

Cena za sve osim BRC Youngsters:

Full:18.000 dinara
U dve rate:2×10.000 dinara

BRC Youngsters:
Mesečna članarina:2.499 dinara